למה כדאי להשתמש בעיצוב רהיטים בהתאמה אישית באדריכלות פנים?

קסמה הגדול ביותר של אדריכלות הפנים נעוץ ביכולתה להפוך את הבית שבו אתם חיים לבית שבו תמיד רציתם לחיות. על מנת להפוך את החזון שלכם למציאות סביר להניח שלא תסתפקו, במידה רבה של צדק, ברהיטים הקיימים בחנויות המובחרות ועל כן תעדיפו את עיצוב הרהיטים בהתאמה אישית שנולד בדיוק לשם כך. את המאמר שלפניכם נקדיש ליתרונות של עיצוב הרהיטים בהתאמה אישית בתהליך אדריכלות הפנים.

אין גבול ליצירתיות

עיצוב רהיטים בהתאמה אישית מעניק לכם עולם שלם של אפשרויות קסומות אשר יקרבו אתכם לאפשרות להגשים את החלומות הכי כמוסים שלכם מבלי לוותר או להתפשר על דבר ומבלי להיות כבולים למודלים הקיימים. במקרה הזה התפקיד שלכם הוא רק לספר לאדריכל הפנים או לאיש המקצוע המעצב את הרהיטים במה אתם מעוניינים – ולתת לבעלי המלאכה הנוגעים בדבר לעשות את מה שהם מתמחים בו.

Eyal Geluda | אדריכלות פנים

רהיט עץ לעמדת טלויזיה, אשר הופך אותה לחלק בלתי נפרד מעיצוב הבית.

 

ראוי לציין כי אמנם התברכנו בלא מעט חנויות ריהוט במחוזותינו אך רוב רובן מציגות בסופו של דבר את אותן הרהיטים בשינויים קוסמטיים כאלה ואחרים. במילים אחרות, מדובר באותה הגברת בשינוי אדרת – עיצוב רהיטים בהתאמה אישית יאפשר לכם לצאת לדרך חדשה.

זכרו כי ביתכם הוא במידה רבה כרטיס הביקור האינטימי ביותר שלכם. אשר על כן, כשאנשים נכנסים לביתכם, באופן בלתי נמנע הם יסיקו מסקנות אלו ואחרות הנוגעות לכם במישרין. במובן הזה עיצוב רהיטים בהתאמה אישית יאפשר לכם להינות מרהיטים יחודיים שאותם לא ניתן למצוא בכל מקום אחר ויגרום למבקרים להתעניין בעיצוב המהפכני שבו בחרתם וכתוצאה מכך גם בכישרון היצירתי שלכם. אנחנו מאמינים שאתם כבר תתקשו להסתיר את החיוך.

איכות שאין שניה לה

מלבד היכולת לעצב את הבית שעליו תמיד חלמתם ולגרום לשכנים ולמבקרים שלכם לקנא קמעה, הרי שעיצוב רהיטים בהתאמה אישית יפתור עבורכם בעיה נוספת והיא איכות החומרים הירודה ואף המסוכנת לעתים בהם נעשה שימוש ליצירת הרהיטים שאותם תמצאו בחנויות. לשם המחשה, רק רכישה של רהיט מעץ מלא, או חומרים אלטרנטיביים וטובים, תספק לכם מוצר בטוח איכותי ועמיד שיישאר אתכם זמן רב. זוהי כמובן רק דוגמה אחת מיני רבות המעידה בצורה המשמעותית ביותר על החסרונות של חומרי הגלם הסטנדרטיים.

לסיכום, עיצוב רהיטים בהתאמה אישית יעניק לכם שלווה נפשית שמקורה ביכולת להגשים את השאיפות הכי כנות שלכם מחד ובה בעת בידיעה שהרהיטים בביתכם יוכנו מחומרים שאיכותם אינה מוטלת בספק.

פורסם בקטגוריה Eyal Geluda, אדריכלות פנים, עיצוב רהיטים, עם התגים , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

2 תגובות על למה כדאי להשתמש בעיצוב רהיטים בהתאמה אישית באדריכלות פנים?

  1. פינגבאק: אדריכלות בתים פרטיים – מדוע כדאי להשתמש בריהוט מותאם אישית בעיצוב « Eyal Geluda

  2. מאת חיים א‏:

    אכן יתרונות חשובים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *